SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ZAPOWIEDŹ 2. KOLEJKI ROZGRYWEK FUTSAL EKSTRAKLASY SEZON 2016/2017

ZAPOWIEDŹ 2. KOLEJKI ROZGRYWEK FUTSAL EKSTRAKLASY SEZON 2016/2017

30.09.2016, godz. 12:03
Futsal
Futsal foto: Materiały prasowe

1.10.2016, 17:00
Euromaster Chrobry Głogów vs AZS UŚ Katowice

Po wysokiej porażce z Gattą Active Zduńska Wole futsaliści Chrobrego muszą udowodnić kibicom, że był to tylko wypadek przy pracy. Tydzień przerwy dał możliwość wytężonej pracy i mecz u siebie może być dobrym gruntem pod przełamanie i zdobycie 3 punktów. Przyjezdni z Katowic mają za sobą remis wywalczony w Chojnicach i zapewne liczą na co najmniej powtórzenie tego wyniku w mecz z Euromaster Chrobry Głogów.

1.10.2016, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka vs AZS UG Gdańsk

Futsal Ekstraklasa po raz pierwszy w historii zawita do Wieliczki. Beniaminek rozgrywał swoje inauguracyjne spotkanie w Szczecinie, gdzie przegrał z Pogonią, a teraz wraca do siebie i zapowiada walkę o zwycięstwo. Akademicy z Gdańska mają przed sobą długą drogę do Wieliczki, ale będzie to zapewne podróż w dobrych nastrojach. Wygrana w pierwszej kolejce z Piastem dała nadzieję na dobre występy w kolejnych meczach, a mecz z zawodnikami Solne Miasto Wieliczka może być do tego świetną okazją.

1.10.2016, 19:00
Clearex Chorzów vs Red Devils Chojnice

Sobotnie mecze w ramach 2. kolejki kończy pojedynek Clearexu Chorzów z zespołem Red Devils Chojnice. Faworytem w tym spotkaniu będzie niewątpliwie Clearex, mimo niekorzystnego dla nich remisu z pierwszej kolejki. Zawodnicy i działacze z Chorzowa zapowiadali przed startem sezonu walkę o najwyższe cele i dobrą okazją do potwierdzenia tych aspiracji może być mecz z Chojnicami. Red Devils cały czas boryka się z wewnętrznymi problemami, co na pewno nie pomaga w przygotowaniach trenerowi Olegowi Zozulyi.

2.10.2016, 18:00
Rekord Bielsko-Biała vs Red Dragons Pniewy

Niedziela z Futsal Ekstraklasą to tylko jedno spotkanie, ale zapowiadające się bardzo ciekawie. Pierwszy mecz w Bielsko-Białej zawodników Rekordu, którzy w 1. kolejce udowodnili, że są jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa w lidze. W Toruniu "nie brali jeńców" demolując gospodarczy FC Toruń. Po przeciwnej stronie stanie zespół Łukasza Frajtaga, który niedawno na łamach naszego serwisu zapowiadał chęć sprawienia niespodzianki. Przypomnijmy, zespół z Pniew nigdy w Bielsko-Białej nie zdobył jeszcze punktu.

3.10.2016, 18:00
Pogoń '04 Szczecin vs FC Toruń

Szczecinianie w pierwszym meczu pokonali zespół z Wieliczki 3:0, jednak momentami dali się zaskoczyć i zepchnąć do defensywy. Teraz jednak Łukasz Żebrowski miał czas na kilka poprawek, które mają przynieść korzyść w poniedziałkowym meczu. Futsaliści z Torunia na pewno chcą jak najszybciej zapomnieć inaugurację ligi. Przed własną publicznością, debiutując w telewizji TVP Sport HD przegrali znacząco z Rekordem Bielsko-Biała nie pokazując w meczu praktycznie nic. W związku z tym Marcin Mikołajewicz, kapitan zespołu FC Toruń ma trudne zadanie zmotywowania swoich kolegów do dobrej gry w Szczecinie.

3.10.2016, 18:30
Piast Gliwice vs Gatta Active Zduńska Wola

Spotkanie transmitowane na żywo w telewizji TVP Sport HD będzie debiutem Piasta Gliwice w domowej hali. Po porażce z AZSem UG Gdańsk przed graczami ze śląska równie ciężkie zadanie, bo naprzeciw siebie zobaczą piłkarzy Gatty Active Zduńska Wola. Przyjezdni jak dotąd wygrywają wszystkie spotkania w sezonie, rozpoczynając zwycięstwem w meczu o Superpuchar Polski 2016 oraz wysoką wygraną na inaugurację ligi z Euromaster Chrobry Głogów, aż 11:0. Zadanie dla Gliwiczan jest proste, powstrzymać ofensywę mistrzów polski 2015/2016.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: