SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Zaskakujące oświadczyny! Przed meczem piłkarz poprosił o rękę sędzinę! [WIDEO]

Zaskakujące oświadczyny! Przed meczem piłkarz poprosił o rękę sędzinę! [WIDEO]

05.11.2016, godz. 10:38
pierścionek, zaręczyny,
foto: EAST NEWS

To się nazywa fantazja! Niejaki Lubomir Vajdecka, piłkarz piątoligowej słowackiej ekipy FK Nizna, przed meczem z TJ Tatran Chlebnice poprosił o rękę... sędzinę liniową! 20-letnia Petra Lepackova, chociaż zaistniał niepokojący konflikt interesów, oświadczyny przyjęła. Na szczęście. Inaczej każdy odgwizdany spalony mógłby być różnie interpretowany! Zobaczcie sami, jest nagranie!

Zespół przyszłego pana młodego wygrał ostatecznie spotkanie 3:1. Jak donoszą lokalne media, pani Lepackova, chociaż tak miło zaskoczona przez ukochanego przed meczem, w trakcie dziewięćdziesięciu minut ustrzegła się błędów i nie przyczyniła się do zwycięstwa zespołu swojego ukochanego. Pozostaje tylko pytanie, czy podobną sytuację w jakikolwiek sposób uwzględniają przepisy. Jakby bowiem nie patrzeć, pewien konflikt interesów wystąpił.

Tyle dobrego, Vajdecka wybrał sobie asystentkę. Przynajmniej nie korciło, żeby tak po oświadczynach nie zrobić od razu pierwszej awantury. Też na murawie, przy pierwszej różnicy zdań. Był faul, nie było i kto tu nie ma pojęcia o futbolu.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: