SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna Zbigniew Boniek na wakacjach z wnukami. Ale PIRAMIDA! [ZDJĘCIA]

Zbigniew Boniek na wakacjach z wnukami. Ale PIRAMIDA! [ZDJĘCIA]

21.07.2016, godz. 18:17
Zbigniew Boniek na wakacjach z wnukami
Zbigniew Boniek na wakacjach z wnukami foto:

Zbigniew Boniek ma już na karku 60 lat, ale dołożył sobie jeszcze... dwoje wnucząt. Prezes PZPN znów zaskoczył ciekawą fotką, na której w czasie morskiej kąpieli tworzy wraz ukochanymi wnukami 10-letnią Giulią i 12-letnim Matteo piramidę z ludzkich ciał. Dokładnie takie same zdjęcie "Zibi" wrzucił na Twitter rok temu. Sceneria też była wtedy identyczna. Zobaczcie!

To były ciężkie miesiące - przygotowania do Euro, a potem stresująca walka we francuskim turnieju. Zbigniew Boniek z pewnością zasłużył na odpoczynek. Prezes PZPN jak co rok wypoczywa z najbliższą rodziną, w gorącej Italii. Jak widać, urlopowicze bawią się świetnie!
"Forma na Rio gotowa!" - podpisał zabawną fotografię dziadek "Zibi", na którym pozuje z ukochanymi wnukami. Dokładnie takie same zdjęcie prezes i jego pociechy zrobili sobie rok temu.
Boniek chwali się, że nauczył wnuki wielu sportów i podkreśla, że są bardzo utalentowane. - Mój wnuk Matteo lepiej porusza się po boisku i ma lepszą koordynację ruchową niż Anglik Andy Carroll. Gra bardzo dobrze w golfa i tenisa - mówił w jednym z wywiadów prezes PZPN.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: