SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Kolarstwo szosowe NA ŻYWO. Rafał Majka przed szansą medalową! Transmisja w TV i ONLINE STREAM

Kolarstwo szosowe NA ŻYWO. Rafał Majka przed szansą medalową! Transmisja w TV i ONLINE STREAM

06.08.2016, godz. 15:33
Rafał Majka już 8. podczas Giro!
foto: Eastnews

Czy Rafał Majka zdobędzie pierwszy medal dla Polski w Rio de Janeiro? Kolarstwo szosowe LIVE. Wyścig ze startu wspólnego ONLINE. Igrzyska olimpijskie w Rio transmisja TV i STREAM w Internecie NA ŻYWO. Maciej Bodnar, Michał Gołaś, Michał Kwiatkowski i Rafał Majka - nasi kolarze ruszą w sobotę na trasę wyścigu kolarskiego w Rio de Janeiro. Stawka? Medal olimpijski. Gdzie transmisja TV z sobotniego wyścigu ze startu wspólnego?

Czy Rafał Majka zdobędzie pierwszy medal dla Polski w Rio de Janeiro? Kolarstwo szosowe LIVE. Wyścig ze startu wspólnego ONLINE. Igrzyska olimpijskie w Rio transmisja TV i STREAM w Internecie NA ŻYWO. 240 kilometrów. Trasa wokół Rio de Janeiro. Start i meta na Copacabanie. - To najtrudniejsza trasa w historii igrzysk - chwalą się organizatorzy imprezy w Brazylii.

Sobotni wyścig ze startu wspólnego to wielka szansa dla Rafała Majki. Trasa ma wiele podjazdów. Premiuje przede wszystkim dobrych górali. Takich jak Polak. Nasz kolarz dopiero co wygrał przecież klasyfikację górską prestiżowego Tour de France. Nic więc dziwnego, że kolarz grupy Tinkoff znalazł się wśród głównych faworytów do medalu olimpijskiego. Nie tylko zresztą on. Polacy spore nadzieje wiążą również z występem Michała Kwiatkowskiego, byłego mistrza świata. On akurat nigdy tytanem podjazdów nie był, ale w swojej karierze największe sukcesy osiągał właśnie podczas jednodniowych wyścigów.

Kolarstwo szosowe NA ŻYWO. Transmisja TV

Wyścig kolarski ze staru wspólnego rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:30. Transmisja całego wyścigu na SPORT.TVP.PL. Transmisja ostatnich kilometrów w TVP1 o 17:30.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: