SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Monika Ciaciuch zdobyła brąz w Rio. W Polsce... gasi pożary!

Monika Ciaciuch zdobyła brąz w Rio. W Polsce... gasi pożary!

11.08.2016, godz. 17:30
Monika Ciaciuch
Monika Ciaciuch foto: Twitter

Polska czwórka podwójna kobiet sięgnęła po brązowy medal na igrzyskach w Rio. Krążek wywalczyły: Maria Springwald, Agnieszka Kobus, Joanna Leszczyńska i Monika Ciaciuch. Ostania z wioślarek łączy swoją pasję do sportu z... ratowaniem ludzi. W Polsce jest czynnym strażakiem!

Okazuje się, że wioślarka Monika Ciaciuch to niezwykle pomocna osoba. I to na zupełnie różnych frontach! Pomogła reprezentacji Polski wywalczyć drugi brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Jest świetną wioślarką, kocha sport i rywalizację, ale nie boi się o własne zdrowie. Jest w stanie zaryzykować karierę dla ratowania ludzkiego życia. Skoczy w ogień na pomoc! Skąd to wiemy? W Polsce Monika Ciaciuch, jeśli nie trenuje, jest... czynnym strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Ślesinie! Trochę dziwne to połączenie - uwielbia wodę i ogień. Dwa żywioły, które są przeciwieństwem w naturze, łączą pasje naszej wioślarki.

Jak widać, z powodzeniem można ryzykować życie jako strażak i zawodowo uprawiać wioślarstwo na najwyższym poziomie! Brązowego medalu zawodniczce pogratulowali koledzy i koleżanki z Ochotniczej Straży Pożarnej. My także gratulujemy i dziękujemy za piękną walkę!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: