SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Nowy gwiazdor Legii Warszawa popisuje się grą... na pianinie!! [WIDEO]

Nowy gwiazdor Legii Warszawa popisuje się grą... na pianinie!! [WIDEO]

16.08.2016, godz. 15:11
Legia Warszawa, stadion
foto: EAST NEWS

Gdy Legia Warszawa ściągała do klubu Steevena Langila, brała pod uwagę przede wszystkim jego umiejętności piłkarskie. Tych jeszcze w pełni nie zdołał zaprezentować, ale dał się poznać z innej, muzycznej strony. Przed wylotem na mecz Ligi Mistrzów z irlandzkim Dundalk FC dał koncert na pianinie! Zobaczcie WIDEO.

Ten koncert zagrał w bardzo odpowiednim miejscu, bo na lotnisku Chopina w Warszawie. Poszedł w ślady wielkiego polskiego kompozytora. Gdy na terminalu zobaczył pianino, od razu postanowił dać muzyczne show! Trzeba przyznać, że Langil trochę się na tym zna. Można mu darować drobne nieczystości. Przecież nie jest zawodowcem. :) Koledzy z Legii Warszawa podziwiali umiejętności piłkarza z egzotycznej Martyniki.

Miejmy nadzieję, że z równie dobrej strony Langil, a także reszta drużyny mistrza Polski, zaprezentują się podczas pierwszego meczu 4. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Już we wtorek zmierzą się z Dundalk na wyjeździe. Polscy kibice nie wyobrażają sobie innego scenariusza niż łatwy awans Legii do fazy grupowej Champions League. Niech ta piękna melodia nastroi ich do zwycięstwa!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: