SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Polska - Brazylia NA ŻYWO! Otwarcie turnieju piłki ręcznej. Rio de Janeiro transmisja w TV i STREAM

Polska - Brazylia NA ŻYWO! Otwarcie turnieju piłki ręcznej. Rio de Janeiro transmisja w TV i STREAM

07.08.2016, godz. 20:56
Karol Bielecki, piłka ręczna
Smutni polscy zawodnicy podczas meczu Polska - Chorwacja 23:37 foto: Super Express

Polska - Brazylia NA ŻYWO. Mecz Polska - Brazylia LIVE i ONLINE. Turniej olimpijski piłki ręcznej STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Biało-czerwoni kontra gospodarze! Czy podopieczni Tałanta Dujszebajewa rozpoczną turniej olimpijski od zwycięstwa? Gdzie oglądać transmisję TV z meczu Polska - Brazylia?

Polska - Brazylia NA ŻYWO. Mecz Polska - Brazylia LIVE i ONLINE. Turniej olimpijski piłki ręcznej STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Najgorszy rywal na początek zmagań. Gospodarze turnieju. Brazylijczycy. Już w sobotę odpowiedź dały panie. Szczypiornistki reprezentacji Canarinhos rozbiły Norweżki i sprawiły sporą sensację. W niedzielę podobną drogą spróbują pójść panowie, również nie stawiani w roli faworytów turnieju męskiego.

- Nie boimy się sędziów. Graliśmy już kiedyś z gospodarzami na turnieju w Serbii. Było ciężko, ale mamy doświadczenie - powiedział przed meczem Piotr Wyszomirski, jeden z asów kadry Dujszebajewa. Biało-czerwoni w Rio de Janeiro nie należą do głównych faworytów, ale pod wodzą gruzińskiego internacjonała mogą osiągnąć wiele. Choćby dlatego, że sam Dujszebajew to prawdziwy kolekcjoner sukcesów. Dopiero co wygrał przecież Ligę Mistrzów z zespołem Vive Kielce.

Polacy z Brazylijczykami w ostatnim meczu obu drużyn wygrali dość spokojnie. Czterema punktami, triumfując 27:23.

Polska - Brazylia LIVE. Transmisja w TV

Mecz Polska - Brazylia rozpocznie się w niedzielę 7 sierpnia 2016 roku o godzinie 21:40. Transmisja na antenie TVP2 oraz na SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: