SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Polska - Egipt NA ŻYWO. Siatkarze ruszają do walki o złoto. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Polska - Egipt NA ŻYWO. Siatkarze ruszają do walki o złoto. Transmisja TV i STREAM ONLINE

07.08.2016, godz. 13:57
Reprezentacja Polski - siatkówka
Reprezentacja Polski - siatkówka foto: EAST NEWS

Polska - Egipt NA ŻYWO. Mecz Polska - Egipt LIVE. Siatkówka ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Siatkówka transmisja w TV. Polacy rozpoczynają walkę o medale olimpijskie. Na początek zmagań biało-czerwoni podejmą teoretycznie słabszego rywala. W niedzielę w Rio de Janeiro zmierzą się z Egiptem. Gdzie oglądać transmisję w TV z meczu Polska - Egipt?

Polska - Egipt NA ŻYWO. Mecz Polska - Egipt LIVE. Siatkówka ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Siatkówka transmisja w TV. Egipcjanie to najlepsza drużyna Afryki. W ostatniej dekadzie, nałogowi zwycięzcy kontynentalnej rywalizacji. Najlepsi okazali się bowiem w 2005, 2007, 2009, 2011, 2013 i 2015 roku. Sześć razy z rzędu.

Na szczęście, w Afryce akurat siatkówka nie stoi na najwyższym poziomie. Egipt to przeciętna ekipa. Idealna na przetarcie. Największa gwiazda? Ahmed Salah, zawodnik włoskiego Treviso, rozgrywający. Ostatni mecz z biało-czerwonymi? Zeszły rok, Puchar Świata. Biało-czerwoni bez najmniejszych problemów wygrali 3:0. Największa słabość zespołu z północy Afryki? Technika. Mocniejsza zagrywka, szybszy atak i Faraonowie zaczynają się gubić. O atakowaniu przeciwnika nie wspominając. Naszych czeka więc teoretycznie najłatwiejsze zadanie w Rio de Janeiro. I tym ważniejsze, by zespół Stephane'a Antigi przeszedł ten sprawdzian z oceną celujący. W kolejnych meczach biało-czerwonym będzie bowiem tylko łatwiej.

Polska - Egipt NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Polska - Egipt rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:00. Transmisja w TV na antenie TVP1 oraz na SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: