SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport rio 2016 Rio 2016. Agnieszka Radwańska - Saisai Zheng NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Rio 2016. Agnieszka Radwańska - Saisai Zheng NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

06.08.2016, godz. 18:21
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: Super Express

Agnieszka Radwańska - Saisai Zheng NA ŻYWO. Radwańska - Zheng LIVE. Gdzie transmisja w TV i ONLINE STREAM ZA DARMO w Internecie z pierwszego meczu Radwańskiej w Rio de Janeiro? Czy Polka wreszcie przełamie klątwę igrzysk olimpijskich? Czy uniknie sensacyjnej porażki już na początku walki o medale? Gdzie oglądać mecz Agnieszka Radwańska - Saisai Zheng?

Agnieszka Radwańska - Saisai Zheng NA ŻYWO. Radwańska - Zheng LIVE. Gdzie transmisja w TV i ONLINE STREAM ZA DARMO w Internecie z pierwszego meczu Radwańskiej na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro? Krakowianka na igrzyskach do tej pory tylko zawodziła. W Pekinie w 2008 roku odpadła w II rundzie. Cztery lata później w Londynie wywołała prawdziwą burzę medialną, bo najpierw skompromitowała się i wyfrunęła z turnieju indywidualnego już na inaugurację, a później oznajmiła zdumionym dziennikarzom, że specjalnie ją to nie zmartwiło, bo to były "tylko" igrzyska. Żadna kasa, żaden prestiż.

Teraz ma być inaczej. Radwańska jest mocna. Piąta rakieta rankingu WTA. Rozstawiona w Rio de Janeiro z "czwórką". Na dodatek z drabinką "medalową". W pierwszych spotkaniach zmierzy się bowiem z zawodniczkami słabszymi. Najpierw z Seisai Zheng - 64. w rankingu WTA - później z Darią Kasatkiną lub Ons Jabeur. Dopiero w kolejnej rundzie czeka na Polkę zawodniczka rozstawiona. Barbora Strycova, czyli olimpijska "szesnastka". W porównaniu do Sereny Williams - już na starcie zagra z Darią Gawriłową, później z Alize Cornet - czy Andżeliki Kerber - w II rundzie bój z Eugene Bouchard lub Sloane Stephens - nasza tenisistka może w pierwszych dniach igrzysk olimpijskich złapać tylko odpowiedni rytm. I odpowiednio przygotować się do prawdziwych wyzwań.

Agnieszka Radwańska - Saisai Zheng NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Agnieszka Radwańska - Saisai Zheng rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00. Transmisja w TVP. STREAM ONLINE na SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: