SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016. Anita Włodarczyk potrafi wszystko! Grała z muzykami na Copacabanie [WIDEO]

Rio 2016. Anita Włodarczyk potrafi wszystko! Grała z muzykami na Copacabanie [WIDEO]

18.08.2016, godz. 16:25
Anita Włodarczyk
Anita Włodarczyk świętuje złoty medal foto: Twitter

Anita Włodarczyk wreszcie może odpocząć. Długo przygotowywała się do igrzysk w Rio de Janeiro, ale opłaciło się - zdobyła złoty medal w rzucie młotem! Teraz nie pozostało jej nic innego, jak hucznie świętować ten wielki sukces. Na Copacabanie piła fikuśne drinki z kokosa i grała z brazylijskimi muzykami. Zobaczcie WIDEO.

Anita Włodarczyk była niesamowita na igrzyskach w Rio. Zrobiła to, co do niej należało. I to w jakim stylu! Wiedzieliśmy, że jest murowaną kandydatką do złota, ale nie spodziewaliśmy się, że tak spektakularnie zdeklasuje przeciwniczki. Kluczowe były trzy pierwsze rzuty: pierwszy na rozgrzewkę, drugi na rekord olimpijski, a trzeci na rekord świata! A przecież to Polka miała na koncie najlepszy wynik globu już przed igrzyskami. W Rio podniosła poprzeczkę - rzuciła na dystans 82,29 m. Tylko Włodarczyk będzie w stanie przebić taki wyczyn!

Ale zanim znów postanowi oddać najlepszy rzut na świecie, należy jej się wolne. Przyszedł czas na świętowanie wielkiego sukcesu. Przez lata pracowała na to złoto. Z najbliższymi udała się na Copacabanę, aby spróbować lokalnych drinków. Sami jesteśmy ciekawi, jak smakuje taki kokosowy przysmak. Po minach sądzimy, że jest przepyszny!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: