SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016: Ceremonia zamknięcia igrzysk w Brazylii. Piękne widowisko [ZDJĘCIA]

Rio 2016: Ceremonia zamknięcia igrzysk w Brazylii. Piękne widowisko [ZDJĘCIA]

22.08.2016, godz. 08:23
Ceremonia zamknięcia igrzysk w Rio
foto: Twitter

Igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro dobiegły końca. W nedzielę odbyła się ceremonia zamknięcia imprezy w Brazylii. Trzeba przyznać, że widowisko zapierało dech w piersiach, podobnie jak wcześniejsze występy sportowców na arenach. To były naprawdę udane igrzyska i kibice z niecierpliwością czekają na kolejne, które odbędą się Tokio.

Igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro były bardzo udane. Zawodnicy bili rekordy, dawali mnóstwo radości kibicom, a sami zdobywali kolejne medale. Również Polska miała swoje chwile chwały w Brazylii. Nasz licznik medali zakończył się na jedenastu. Zdobywanie krążków dla biało-czerwonych rozpoczął Rafał Majka w kolarstwie szosowym, a zakończyła Maja Włoszczowska w konkurencji cross country kolarstwa górskiego.

W niedzielę igrzyska zostały oficjalnie zakończone. Ceremonia, która została wyreżyserowana przez organizatorów, wywołała wśród fanów wielkie emocje. Wydaje się, że pobić wyczyn Brazylijczyków za cztery lata będzie bardzo trudno. Kolejne igrzyska odbędą się w Tokio, a Japończykom flaga została już przekazana.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: