SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016: Fatalna KONTUZJA rosyjskiej bokserki! Doznała otwartego złamania [WIDEO]

Rio 2016: Fatalna KONTUZJA rosyjskiej bokserki! Doznała otwartego złamania [WIDEO]

19.08.2016, godz. 16:48
Rio 2016
Rio 2016 foto: EAST NEWS

Anastasia Belyakova na długo będzie wspominała igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. Jednak nie z powodu zdobytego medalu, a raczej straconej szansy na jego zdobycie. Wszystko z powodu koszmarnego urazu, którego doznała w półfinałowym pojedynku z Estellą Mossely.

Trwa czarna serio w Rio de Janeiro. Wcześniej groźnie wyglądające upadki pozbawiły szanse na wywalczenie medalu na igrzyskach olimpiskich francuskiego akrobaty i holenderskiej kolarki. Teraz pech dopadł rosyjską bokserkę, która w półfinałowym starciu z Estellą Mossely doznała koszmarnej kontuzji. Podczas jednej z akcji Francuzka trafiła swoją przeciwniczkę w łokieć, co spowodowało otwarte złamanie. Rosjanka zaczęła krzyczeć z bólu, sędzia przerwał walkę i zawodniczka opuściła halę na wózku i została przetransportowana do szpitala. Poniżej prezentujemy materiał WIDEO, na którym dokładnie widać to nieprzyjemne zdarzenie.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: