SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport rio 2016 Rio 2016: Gisele Bundchen zostanie porwana! Szczegóły ceremonii otwarcia

Rio 2016: Gisele Bundchen zostanie porwana! Szczegóły ceremonii otwarcia

03.08.2016, godz. 11:43
Gisele Bündchen idzie na emeryturę!
Gisele Bündchen idzie na emeryturę! foto:

W nocy z piątku na sobotę czasu polskiego odbędzie się ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Natomiast za nami już próba generalna, która odbyła się w obecności trzech tysięcy specjalnie zaproszonych gości. Niestety nie udało się utrzymać w tajemnicy programu uroczystości.

Organizatorzy robili wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać w tajemnicy szczegóły ceremonii otwarcia igrzysk olimpjskich, które rozpoczną się 5 sierpnia. Niestety wszystkie plany legły w gruzach. Jednym z najbardziej zaskakujących elementów będzie porwanie brazylijskiej modelki Gisele Bundchen. Będzie to jednocześnie nawiązanie do niebezpiecznej strony życia panującej w tym państwie. Z relacji osób, które obserwowały próbę generalną kobieta ma chodzić przy piosence "Dziewczyna z Ipanemy", a w tym momencie podbiegnie napastnik i ją okradnie. Ostatecznie policja złapie mężczyznę, a Bundchen mu wybaczy.

W trakcie uroczystości zostanie pokazana również historia Brazylii i wkład w losy całego świata za pomocą muzyki, tańca, scenek i projektów 3D. Weźmie w tym udział 300 profesjonalnych tancerzy oraz 5000 wolontariuszy. Dodatkowo zostanie użytych 2000 pistoletów świetlnych i trzy tony fajerwerek. Judi Dench wspólnie z Fernandą Montenegro, które są aktorkami odczytają wiersz, a tematem przewodnim będą problemy współczesnego świata. Za bezpieczeństwo uczestników odpowiadać będzie 47 tysięcy policjantów i 38 tysięcy żołnierzy.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: