SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016: Igrzyska olimpijskie NA ŻYWO. Wtorek w Brazylii LIVE

Rio 2016: Igrzyska olimpijskie NA ŻYWO. Wtorek w Brazylii LIVE

09.08.2016, godz. 21:40
Rio 2016
Rio 2016 foto: EAST NEWS

Relacja NA ŻYWO z igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. We wtorek oczy polskich kibiców będą zwrócone szczególnie na naszych piłkarzy ręcznych i siatkarzy. Pierwsi będą chcieli zrewanżować się za porażkę z gospodarzami imprezy. Drudzy potwierdzić dobrą formę i pokonać swojego byłego selekcjonera. O której godzinie trzeba mocno trzymać kciuki za biało-czerwonych? Z nami będziecie na bieżąco z najważniejszymi informacjami.

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund
False 2913 False 1 2016-08-09 08:25:00 True 30

We wtorek przede wszystkim będziemy emocjonować się meczami podopiecznych Stephane'a Antigi i Tałanta Dujszebajewa. Siatkarze w pierwszym spotkaniu na igrzyskach olimpijskich pokonali gładko, bez żadnych problemów Egipt 3:0 i wieczorem o godzinie 22:05 czasu polskiego zagraja o kolejny triumf w Iranem. - Wszyscy jesteśmy pełni motywacji, chcemy tu wygrać jak najwięcej. I liczy się wynik, a nie styl - mówi kapitan kadry Michał Kubiak. Natomiast piłkarze ręczni będą chcieli się zrewanżować za porażkę z Brazylią. - Nie możemy popełniach tylu prostych błędów. Myślę, że to wynikało z ciśnienia, które w nas było w związku z tym, że graliśmy pierwszy mecz w turnieju. Długo na to spotkanie czekaliśmy. Teraz ta presja już powinna być mniejsza, wierzę, że z Niemcami zagramy dużo lepiej - powiedział w rozmowie z wysłannikiem "Super Expressu" na igrzyska Michał Daszek.

O awans do finału w wioślarskiej dwócjce podwójnej powalczą Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj. Natomiast o półfinał w jedynce walczyć będzie Natan Węgrzycki-Szymczyk.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: