SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016 NA ŻYWO! Relacja LIVE z igrzysk olimpijskich. Kolejny medal był blisko [STARTY POLAKÓW]

Rio 2016 NA ŻYWO! Relacja LIVE z igrzysk olimpijskich. Kolejny medal był blisko [STARTY POLAKÓW]

11.08.2016, godz. 21:08
Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskie w Rio de Janeiro
foto: Twitter

Czwartek to już szósty dzień Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro - najbardziej udany dla naszych sportowców! W wioślarstwie zdobyliśmy dziś brąz i pierwsze w Rio złoto! Grają piłkarze ręczni, siatkarze, tenisowy mikst z Agnieszką Radwańską i Łukaszem Kubotem. Co jeszcze się dzieje? Zapraszamy na całodniową relację LIVE z IO w Rio de Janeiro.

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 35 sekund
False 2919 False 1 2016-08-11 10:32:03 True 35

Na medal czekamy od soboty, gdy Rafał Majka pomknął po trzecie miejsce w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego. Potem przyszły same rozczarowania, ze startem pływaków na czele. Na domiar złego wybuchł skandal dopingowi z ciężarowcami w roli głównej. Ale koniec już smutków - czwartek może być dla nas naprawdę udany. O trzecie zwycięstwo z rzędu zagrają siatkarze, którzy zmierzą się z niepokonaną Argentyną. O pierwszy triumf (czas najwyższy!) powalczą też szczypiorniści, których rywalem będzie Egipt. Oba te spotkania sport.se.pl będzie relacjonował NA ŻYWO. Najwięcej emocji będzie jednak wczesnym popołudniem na torze wioślarskim. Największe nadzieje wiążemy ze startem naszej kobiecej dwójki, która była najszybsza w półfinale. Na koniec kolejne wyścigi naszej szansy medalowej w windsurfingu, czyli Piotra Myszki.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ DOKŁADNY PLAN STARTÓW POLAKÓW W RIO!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: