SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016. Maria Andrejczyk - seksowna oszczepniczka nadzieją na medal! [ZDJĘCIA]

Rio 2016. Maria Andrejczyk - seksowna oszczepniczka nadzieją na medal! [ZDJĘCIA]

17.08.2016, godz. 14:30
Przechwytywanie1
foto: instagram

Maria Andrejczyk powalczy o medal na igrzyskach w Rio de Janeiro! W eliminacjach rzutu oszczepem Polka spisała się rewelacyjnie - oddała najlepszy rzut w karierze! Nie dość, że jest utalentowaną zawodniczką, to jeszcze swoją urodą zwala z nóg! Taka zabójcza kombinacja musi nam przynieść medal. Zobaczcie zdjęcia Marii Andrejczyk w naszej galerii.

Maria Andrejczyk w nocy ze wtorku na środę sprawiła ogromną radość polskim kibicom. Podczas eliminacji w rzucie oszczepem na igrzyskach w Rio już w pierwszej próbie pokazała, jaka jest mocna. Rzuciła 67,11 m - to nowy rekord Polski i najlepszy wynik w tym roku na świecie! Sama długo nie mogła w to uwierzyć, choć jak mówiła po rzucie, była dość spokojna przed konkursem. - Byłam zmobilizowana. Chciałam to raz-dwa zaliczyć. Byłam spokojna i szczęśliwa, że w ogóle tutaj jestem. To ogromny sukces jak na 20-latkę - komentowała Andrejczyk.

Jednocześnie studziła gorące głowy polskich kibiców. Nie chce, aby po tym świetnym rzucie zbyt wiele się od niej oczekiwało. Jest jeszcze młoda, zbiera doświadczenie i jak sama mówi "w finale może takiej próby nie powtórzyć". My będziemy trzymać kciuki, aby znów pokazała pełnię swoich możliwości i sięgnęła po medal! Kto by nie chciał zobaczyć na podium naszej pięknej oszczepniczki? Maria Andrejczyk zrobiłaby furorę w Rio! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia w naszej galerii, które rozwiewają wszelkie wątpliwości. :)

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: