SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016: Miał walczyć o finał, strącił poprzeczkę... przyrodzeniem [WIDEO]

Rio 2016: Miał walczyć o finał, strącił poprzeczkę... przyrodzeniem [WIDEO]

16.08.2016, godz. 18:39
Rio 2016: Japończyk strącił poprzeczkę własnym przyrodzeniem
foto: Twitter

Niewielu mężczyzn marzy o tym, by mieć mniejsze przyrodzenie, ale Japończyk Hiroki Ogita z pewnością zalicza się do tej grupy. Podczas igrzysk w Rio de Janeiro brał on udział w zawodach skoku o tyczce i miał wielki apetyt na awans do finału, ale w decydującej próbie strącił poprzeczkę... penisem.

Zwykle mężczyźni marzą o tym, by ich przyrodzenie było większe i większe. Ale nie Hiroki Ogita, który do swojego ma pewnie teraz spore pretensje. 28-letni Japończyk stał się bohaterem jednej z najbardziej kuriozalnych spalonych prób skoku o tyczce w historii.

Podczas igrzysk w Rio brał on udział w eliminacjach tej konkurencji, a jego apetyt raczej się na tym nie kończył, bo z pewnością widział się w wielkim finale zawodów. Pech jednak chciał, że z dość dziwnego powodu się w nim nie znalazł. Ogita próbował pokonać wysokość 5,45 metra i prawie mu się to udało, bo zdołał ominąć poprzeczkę nogami, ale zahaczył ją... penisem. Ta spadła na materac wraz ze wściekłym zawodnikiem, który zmagania zakończył ostatecznie dopiero na 21. pozycji. Ten skok musiał boleć. I fizycznie i psychicznie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: