SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016. Polska - Argentyna NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Rio 2016. Polska - Argentyna NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

11.08.2016, godz. 19:28
Michał Kubiak, Karol Kłos i Bartosz Kurek
foto: EAST NEWS

Polska - Argentyna w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. W Rio de Janeiro podopieczni Stephane'a Antigi zagrają z rewelacją turnieju. Zwycięzca tego spotkania może zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie. Gdzie w TV obejrzeć mecz Polska - Argentyna? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Polscy siatkarze udanie rozpoczęli igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro pokonując 3:0 Egipt. W drugim spotkaniu podopieczni Antigi prowadzili z Iranem już 2:0, ale zwyciężyli dopiero po tie-breaku. Argentyna dwa razy wygrała za sześć punktów. Pod wodzą legendarnego Julio Velasco Albicelestes imponują i mierzą w medal, jak podczas pamiętnych dla nich igrzysk w Seulu (1988). Wtedy o sile zespołu stanowił między innymi Hugo Conte, teraz na rozegraniu panuje jego syn Facundo. - To będzie bardzo ciężki mecz - mówi trener Antiga, a kapitan Bartosz Kubiak dodaje: Chcemy go wygrać. Nieważne jakim wynikiem. Zwycięstwo w grupie może nam ułatwić drogę do upragnionego podium. W ćwierćfinale - w przypadku 1. miejsca - możemy uniknąć świetnie dysponowanych Włochów czy Brazylijczyków, a o półfinał w Rio zagrać z kimś z trójki: Francja, Kanada, USA.

Mecz Polska - Argentyna odbędzie się 11 sierpnia o godz. 20:00 czasu polskiego. Transmisja w telewizji na antenie TVP1. STREAM LIVE ONLINE za pośrednictwem portalu sport.tvp.pl. Natomiast Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z tego spotkania.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: