SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016. Polska - Chorwacja w TV: Transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE

Rio 2016. Polska - Chorwacja w TV: Transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE

18.08.2016, godz. 01:00
Karol Bielecki, piłka ręczna, Polska
foto: EAST NEWS

Ćwierćfinał Polska - Chorwacja NA ŻYWO w TV. Transmisja oraz darmowy STREAM ONLINE. Gdzie i o której obejrzeć mecz? Nasi szczypiorniści szczęśliwie pozostali na turnieju w Rio de Janeiro. Czy wykorzystają dar od losu i sprawią niespodziankę? Gdzie transmisja w telewizji ze spotkania Polska - Chorwacja? Będzie darmowy STREAM w INTERNECIE?

Ćwierćfinałowy mecz piłki ręcznej Polska - Chorwacja będzie trudny dla biało-czerwonych kibiców z dwóch powodów. Pierwszy to godzina spotkania. Nasi szczypiorniści będą walczyć w nocy ze środy na czwartek o godz. 01:30. Drugi powód to klasa przeciwnika. Chorwaci są faworytami do medalu. Awansowali ze swojej grupy z pierwszego miejsca. My szczęśliwie z czwartego. Ostatnie spotkanie w kiepskim stylu przegraliśmy ze Słowenią, ale uratowali nas Niemcy. Ich triumf z Egiptem pozwolił nam znaleźć się w ćwierćfinale. Mamy nadzieję, że Polacy nie zmarnują tego prezentu i dadzą z siebie wszystko! Lubią dostarczać emocji, a my nie chcemy, żeby te się już zakończyły.

Gdzie i o której godzinie obejrzeć transmisję TV NA ŻYWO z meczu Polska - Chorwacja? Mecz zostanie rozegrany w czwartek o godz. 01:30. Pokaże go TVP2. Darmowy STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. My zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: