Sport rio 2016 Rio 2016. Polski kibic nie wytrzymał podczas meczu siatkarzy. WYRZUCIŁ telewizor przez okno!

11.08.2016, godz. 18:53
Telewizor

Polscy sportowcy wiedzą, jak budować emocje. Nasi siatkarze we wtorkowym meczu na igrzyskach w Rio z Iranem pewnie prowadzili 2:0 w setach, ale później oddali pole rywalom i musieli walczyć o triumf w tie-breaku. Pewien kibic z Katowic nie wytrzymał emocji - wyrzucił telewizor przez okno! Dostał za to pokaźny mandat,

O całym zdarzeniu poinformował portal tvn24.pl. Niecierpliwy kibic z Katowic oglądał mecz siatkówki Polska - Iran na turnieju olimpijskim w Rio. Przy stanie 2:0 w setach dla naszych pewnie spodziewał się, że biało-czerwoni szybko uporają się z rywalem. Było jednak zupełnie inaczej. W trzeciej partii podopieczni Raula Lozano skutecznie się przebudzili - wygrali seta. W tym momencie nerwowy fan nie wytrzymał - pociągnął za telewizor i bez chwili wahania wyrzucił go przez okno!

Jak informuje policja, był to dość stary odbiornik, który stanowił poważne zagrożenie dla życia przechodniów. Po uderzeniu w ziemię powstał huk i mały wybuch! Sąsiedzi rozemocjonowanego kibica zgłosili to na policję. Po interwencji fan polskiej reprezentacji musiał zapłacić 1000 złotych Dostał dwa mandaty: 500 zł za zakłócanie porządku i 500 zł za wyrzucenie przedmiotu przez okno.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora