SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016: Siatkówka. Polska - USA w TV: Transmisja NA ŻYWO i STREAM LIVE ONLINE

Rio 2016: Siatkówka. Polska - USA w TV: Transmisja NA ŻYWO i STREAM LIVE ONLINE

17.08.2016, godz. 18:43
Reprezentacja Polski, siatkówka
foto: EAST NEWS

Ćwierćfinał siatkówki w Rio Polska - USA NA ŻYWO w TV. Transmisja w telewizji i darmowy STREAM ONLINE. Gdzie i o której obejrzeć? Polscy siatkarze walczą o półfinał turnieju olimpijskiego! Aby tam się dostać, muszą pokonać reprezentację Stanów Zjednoczonych. Gdzie i na którym kanale transmisja TV z meczu Polska - USA? Czy będzie darmowy STREAM w INTERNECIE?

Ćwierćfinał siatkówki Polska - USA to wydarzenie, którego żaden polski kibic nie może przegapić! Podopieczni Stephane'a Antigi celują na igrzyskach w złoto i aby osiągnąć ten cel, muszą pokonać Stany Zjednoczone. W rozgrywkach grupowych biało-czerwoni spisali się kapitalnie. Nie zdołali zająć jednak pierwszego miejsca, gdyż Argentyńczycy wyprzedzili nas lepszym stosunkiem setów. Oni zagrają z czwartą ekipą grupy A, a my w losowaniu trafiliśmy na USA. Nasi ćwierćfinałowi rywale nie zachwycają w Rio de Janeiro. Polacy są w zdecydowanie lepszej formie. Przegrali tylko raz - z Rosją po tie-breaku. Teraz rozpoczyna się jednak walka na śmierć i życie. Nie ma miejsca na błędy. Potrzebna jest pełna mobilizacja! Czy polscy siatkarze awansują do półfinału?

Gdzie i o której obejrzeć mecz siatkówki Polska - USA NA ŻYWO w TV? Transmisja o godz. 19:00 na TVP1. Darmowy STREAM ONLINE będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl. My przeprowadzimy relację LIVE z tego wydarzenia!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: