SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016: Usain Bolt zabalował na urodzinach z wdową po KRÓLU narkotyków? [ZDJĘCIA]

Rio 2016: Usain Bolt zabalował na urodzinach z wdową po KRÓLU narkotyków? [ZDJĘCIA]

22.08.2016, godz. 18:03
Usain Bolt, Rio 2016
foto: EAST NEWS

Usain Bolt po powrocie z igrzysk olimpijskich planował oświadczyć się swojej obecnej partnerce Kasi Bennet. Wspominała o tym siostra dziewięciokrotnego medalisty z Pekinu, Londynu i Rio de Janeiro. Jednak po zdjęciach, które obiegły świat prawdopodobnie w ogóle do tego nie dojdzie. Chyba, że Jamajczyk znajdzie mistrzowskie usprawiedliwienie na swoje zachowanie.

Jamajczyk podczas igrzysk w Rio de Janeiro w imponującym stylu wywalczył trzy złote medale na 100 i 200 metrów, a także w sztafecie 4x100 metrów. W niedzielny wieczór Usain Bolt miał powody do świętowania, ponieważ obchodził 30. urodziny, więc udał się na zabawę do jednego z klubów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby pojawił się tam ze swoją obecną partnerką, której planował się oświadczyć po powrocie z Brazylii. - Prawdopodobieństwo, że do tego dojdzie, jest bardzo duże. Rozmawiałam z Usainem i powiedział, że chce założyć rodzinę - oznajmiła jego siostra.

Wiele wskazuje na to, że do tego nie dojdzie, ponieważ jego plany mogą pokrzyżować zdjęcia oraz film, na którym widać, jak sportowiec tańczył w rytm muzyki ocierając się o pośladki innej kobiety. Jednak to nie wszystko, ponieważ z owego lokalu wyszedł z 20-letnią studentką i wylądował z nią w pokoju. Jady Duarte pochwaliła się zdjęciem w internecie, które umówmy się, wygląda dość dwuznacznie. Tej nocy "najszybszy człowiek świata" ewidentnie nie spieszył się do swojej wybranki serca, z którą chciał założyć rodzinę.

Jak informuje "Daily Mail", 10 lat młodsza od Bolta kobieta jest wdową po zastrzelonym w marcu królu narkotyków, który w 2014 roku został oskarżony o śmierć młodej dziewczyny.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: