SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 STRIPTIZ na olimpijskiej macie. Trenerzy rozebrali się na znak protestu [WIDEO]

STRIPTIZ na olimpijskiej macie. Trenerzy rozebrali się na znak protestu [WIDEO]

22.08.2016, godz. 09:43
Tserenbaatar Tsogtbayar, Byambarenchin Bayaraa
foto: EAST NEWS

Do niecodziennych scen doszło po walce o brązowy medal w zapasach na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Trenerzy przegranego zawodnika nie mogli pogodzić się z decyzjami sędziów, które ich zdaniem wypaczyły wynik rywalizacji i postanowili protestować w nietypowy sposób. Zdjęli z siebie ubrania, urządzając dla kibiców striptiz!

Walka o brązowy medal igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w zapasach w stylu dowolnym w kategorii do 65 kilogramów. Ganzorigiin Mandakhnaran z Mongolii stoczył zapierający dech w piersiach bój z Ichtiorem Nawruzowem z Uzbekistanu. Ostatecznie pierwszy z zawodników okazał się słabszy, choć zdaniem jego trenerów wcale tak nie było, a wynik walki został wypaczony przez sędziów, którzy nie chcieli przyznać im prawa do challenge'u po karnym punkcie dla Mongoła.

To rozwścieczyło szkoleniowców, którzy wpadli na nietypowy pomysł. Postanowili protestować przeciwko decyzji arbitrów... rozbierając się. Gdy panowie ściągnęli z siebie koszulki i spodnie, do akcji wkroczyła ochrona, która szybko wyprowadziła panów, przygotowanych do opuszczenia majtek!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: