SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Zawodnik taekwondo wystąpił w Rio bez koszulki i dostał setki seks propozycji

Zawodnik taekwondo wystąpił w Rio bez koszulki i dostał setki seks propozycji

09.08.2016, godz. 14:46
Pita Taufatofua, taekwondo, igrzyska olimpijskie
foto: EAST NEWS

Pita Taufatofua to zawodnik taekwondo, o którym kibice jeszcze niedawno wiele nie słyszeli. To sport dość niszowy, a sam atleta reprezentuje niezbyt liczną reprezentację Tonga. Po ceremonii otwarcia igrzysk wiele się zmieniło. Wojownik nie może opędzić się od zainteresowania po tym, jak zaprezentował się bez koszulki. Otrzymał nawet mnóstwo seks propozycji!

Pita Taufatofua nie spodziewał się, że funkcja chorążego reprezentacji Tonga przysporzy mu tyle popularności. Zawodnik taekwondo zaprezentował się na stadionie Maracana w tradycyjnym dla swojego kraju stroju z odsłoniętym torsem. Jego ciało zostało dodatkowo wysmarowane olejem kokosowym. Wojownik w ciągu dwóch dni od ceremonii otwarcia igrzysk w Rio de Janeiro otrzymał setki, jeśli nie tysiące, ofert pracy od agencji modeli i producentów filmowych. Nie może opędzić się także od propozycji matrymonialnych od kobiet, które fantazjują w głowie o jego wyrzeźbionych kształtach.

Oprócz ofert wzrost jego popularności widoczny jest także w Internecie. Konto Taufatofua w mediach społecznościowych zaczęło śledzić ponad 75 tysięcy użytkowników. Sam olimpijczyk przyznał z uśmiechem na ustach, że musiał wyłączyć w nocy telefon, ponieważ bez przerwy ktoś dzwonił lub pisał sms-y. - Ktoś mi powiedział, że zrobiłem więcej dla rozwoju turystyki Tonga w jedną noc niż ostatnie 20 lat kampanii reklamowych - skomentował.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: