SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport soczi 2014 Soczi 2014, biegi narciarskie na żywo. Transmisja live w TV - Justyna Kowalczyk rozpoczyna walkę o medale!

Soczi 2014, biegi narciarskie na żywo. Transmisja live w TV - Justyna Kowalczyk rozpoczyna walkę o medale!

08.02.2014, godz. 10:05
Soczi 2014, Justyna Kowalczyk
Soczi 2014, Justyna Kowalczyk promienieje w Rosji foto: Super Express

Już w sobotę Justyna Kowalczyk przystąpi do rywalizacji o swoje pierwsze olimpijskie złoto. Na godz. 11.00 zpalanowano start biegu łączonego na 2x7,5 km. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TVP 2.

Przed rozpoczęciem rywalizacji wszyscy zadają sobie jedno i to samo pytanie - czy Justyna Kowalczyk uporała się z kontuzją stopy?

Zobacz koniecznie: Soczi 2014. Wódka droższa niż w Polsce. Jak wygląda życie w Soczi?

Sama zawodniczka o urazie rozmawia niechętnie. - Ze stopą jest tak, jak było - skwitowała po jednym z treningów na Krasnej Polanie.

Nasza najlepsza biegaczka zapowiada jednak, że bez względu na stan zdrowia, w sobotniej rywalizacji, da z siebie wszystko.

- W swoim sportowym życiu miałam osiem biegów indywidualnych na igrzyskach olimpijskich. Nie zawsze była o walka o medale, ale nikt nie może powiedzieć, że nie dałam z siebie stu procent. I w tym biegu będę walczyć - przyznała Justyna kowalczyk.

Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 11.00. Transmisja w TVP 2. Gwizdek24.pl przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia.

autor: Andreas Nicolaides zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: