SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Adam Kownacki wystąpi jesienią w Polsce?

Adam Kownacki wystąpi jesienią w Polsce?

20.07.2017, godz. 14:21
Adam Kownacki
Adam Kownacki podczas zgrupowania w Łomnicy foto: Super Express

Choć jeszcze nie milkną echa efektownego zwycięstwa Adama Kownackiego (28 l., 16-0, 13 k.o.) nad Arturem Szpilką (28 l., 20-3, 15 k.o.), "Babyface" już planuje kolejne pojedynki. Niewykluczone, że niepokonany pięściarz wkrótce zadebiutuje przed polską publicznością.

Jak ustalił "Super Express", w grę wchodzą dwie lokalizacje kolejnej walki: Nowy Jork, w którym Kownacki ma mnóstwo kibiców, albo... Polska. Dla Kownackiego byłby to debiut przed polską publicznością, wszak wszystkie dotychczasowe walki toczył w Stanach Zjednoczonych. Niewykluczone, że podobnie jak przed starciem ze Szpilką, pięściarz pochodzący ze wsi Konarzyce koło Łomży, będzie się przygotowywał z Tomaszem Adamkiem. Kownacki na ring wróci prawdopodobnie w listopadzie i mógłby być jedną z gwiazd kolejnej edycji gali Polsat Boxing Night.

Kownacki wciąż odpoczywa po walce ze Szpilką, a w najbliższą sobotę będzie gościem na weselu... amerykańskiego piłkarza, polskiego pochodzenia Danny'ego Szeteli (30 l.). W poniedziałek pięściarz ma już wrócić na salę treningową i szykować się do kolejnej walki.

tagi: Adam KOWNACKI
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: