SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks Adamek - Walker 08.09.2012. Tomasz Adamek stanął twarzą w twarz z Walkerem

Adamek - Walker 08.09.2012. Tomasz Adamek stanął twarzą w twarz z Walkerem

02.08.2012, godz. 12:16
Tomasz Adamek i Travis Walker
Tomasz Adamek i Travis Walker foto:

Tomasz Adamek stara się o kolejną walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. W drodze do tego, postawił sobie dość łatwą przeszkodę i usiłuje wszystkich przekonać, że to poważny przeciwnik. Tak, czy inaczej 08.09.2012 jego przeciwnikiem będzie Travis Walker, który jeszcze niedawno był sparingpartnerem Artura Szpilki.

- Nie będę uciekał, mam świetną pracę nóg. Będę walczył z Travisem bez żadnych zmartwień. Chciałbym trafiać moich przeciwników szybkimi kombinacjami, co było widać w walce z Nagym Aguilerą. Do tanga jednak potrzeba dwojga, więc nie miejcie pretensji o pojedynek z Eddiem Chambersem, bo on unikał mnie. Travis z kolei lubi dorwać się do skóry, a ja jestem znany z tego samego, dzięki czemu nasza walka będzie ciekawa - powiedział "Góral".

Przeczytaj koniecznie: Adamek - Walker 08.09.2012.Tomasz Adamek, przed rozpoczęciem treningów relaksował się nad jeziorem

- Chcę, aby ta walka była wizytówką moich umiejętności. Jestem w bardzo dobrej formie, ale to dopiero początek. Spodziewam się, że Adamek zada wiele ciosów, ale ja także chcę być aktywny w ringu. Możliwe, że będę miał więcej pracy niż zwykle, ale przygotuję na walkę specjalną taktykę. Osobiście nie mam nic do Adamka, ale będę go bił z premedytacją. On będzie uciekać, ale ja go dopadnę - stwierdził Walker.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: