SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks Adamek - Walker 08.09.2012. Transmisja NA ŻYWO. Gdzie oglądać walkę Adamka?

Adamek - Walker 08.09.2012. Transmisja NA ŻYWO. Gdzie oglądać walkę Adamka?

08.09.2012, godz. 16:21
Tomasz Adamek
foto: Mike Gładysz/Adamek Team

Już dzisiaj w Prudential Center odbędzie się gala bokserska, która wyłoni mistrza Ameryki Północnej federacji IBF oraz pięściarza na drugim miejscu w rankingu prestiżowej federacji IBF w królewskiej dywizji. W walce wieczoru swoje rękawice skrzyżują Tomasz Adamek (46-2, 28 KO) oraz Travis Walker (39-7-1, 31 KO). Pojedynek zostanie pokazany w systemie PPV, jednak nie wszędzie będzie można go zobaczyć. Dwaj czołowi gracze na rynku telewizji satelitarnej - Polsat i Canal+ nie zdecydowali się na jej sprzedaż.

Kibicom "Górala" pozostało kilka innych opcji. Transmisję z gali mogą zakupić klienci telewizji satelitarnej Platforma N. Na galę można się również wybrać do kina, gdyż będzie ona pokazywana przez sieć Multikino, która na terenie Polski jest obecna w 24 lokalizacjach.

Walkę zakupić mogą również klienci wielu czołowych sieci kablowych, wśród nich są UPC, Multimedia, Vectra, INEA, Netia IPTV, SGT S.A. (Śląska Grupa Telewizyjna), TOYA, Asta-Net, AntSerwis-Wałcz oraz AntSerwis-Piła.

W ramach gali odbędą się także inne walki, m.in. z pięściarzami wagi ciężkiej Bryantem Jenningsem oraz świetnie znany w Polsce Steve'em Cunninghamem.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: