SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Agnieszki Rylik ostro o Ewie Piątkowskiej: Jak będziesz taka nadęta, to... [WIDEO]

Agnieszki Rylik ostro o Ewie Piątkowskiej: Jak będziesz taka nadęta, to... [WIDEO]

18.10.2016, godz. 14:31
Ryliik, Piątkowska
foto: Super Express TV

Zarówno Ewa Brodnicka i Ewa Piątkowska to obecnie dwie najlepsze polskie pięściarski. Jednak Agnieszka Rylik w rozmowie z "SuperExpress.tv" twierdzi, że ich postawa pozostawia wiele do życzenia dodając, że w jej czasach była inna mentalność. - Oglądałam ich walkę. Absolutnie "moja, twoja", bez techniki, bez niczego - mówi była mistrzyni świata w boksie i kick-boxingu.

Źródło: Michał Kozłowski

- Piątkowską raz tu poznałam, wyszła, a ja siedziałam w szatni z taką dziewczynką, która zaczynała trenować i mówię: "Słuchaj, jak będziesz taka nadęta, to naprawdę dostaniesz kopa w dupę. To jest tylko sport". Starszej pani "dzień dobry" nie odpowie? - mówi Agnieszka Rylik w rozmowie z "SuperExpress.tv".

Była mistrzyni świata w boksie oraz kick-boxingu twierdzi, że nastawienie obydwu pięściarek pozostawia wiele do życzenia. Jednocześnie dodaje, że w jej czasach było zupełnie inne podejście niż ma to miejsce obecnie. - Oglądałam walkę Piątkowska - Brodnicka. Absolutnie "moja, twoja", bez techniki, bez niczego. Dla mnie ta Brodnicka wygrała. A Piątkowska wszystkich nas wyzwała do pojedynku, przecież śmiałam się, 15 lat nie boksuję ale to gdzieś takie niepoważne... To samo Ewa, akurat nie zdążyłam jej tego ostatnio powiedzieć. My miałyśmy inną mentalność, wysiada Ci noga, masz drugą i jeszcze dwie ręce. A tutaj, a bo kolano mnie zakuło, wielki szum medialny, a za dwa tygodnie wraca do treningów... nie do pojęcia - dodaje Rylik.

autor: Michał Kozłowski zobacz inne artykuły tego autora
Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: