SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Anthony Joshua popisał się piłkarskimi umiejętnościami [WIDEO]

Anthony Joshua popisał się piłkarskimi umiejętnościami [WIDEO]

26.10.2016, godz. 17:46
Anthony Joshua obronił pas mistrza świata
foto: Eastnews

W grudniu Anthony Joshua miał walczyć z Władimirem Kliczką o wakujące pasy mistrzowskie wagi ciężkiej. Z powodu kontuzji urodzonego na Ukrainie pięściarza starcie nie dojdzie jednak do skutku. Brytyjczyk nie odpuszcza jednak i wciąż ciężko trenuje, by być gotowym na kolejne wyzwania. W środę udowodnił na salce, że mógłby być równie dobrym piłkarzem, co wojownikiem.

Anthony Joshua to aktualny mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF. Brytyjczyk ma jednak ochotę na kolejne laury. Dlatego też bardzo chciał w grudniu walczyć z Władimirem Kliczką o wakujące pasy. Hitowo zapowiadające się starcie nie dojdzie jednak do skutku, ponieważ urodzony na Ukrainie pięściarz zgłosił kontuzję. Kliczko chce jednak podjąć rękawicę w pierwszej połowie przyszłego roku, ale nie wiadomo czy ten termin odpowiadał będzie zawodnikowi z Wysp.

Joshua na razie chce bić się w grudniu, dlatego ciężko trenuje. Choć nie zna rywala, to dba o formę, wylewając siódme poty na salce. To jednak nie tylko ciężkie zajęcia bokserskie, lecz także ogólnorozwojowe. W środę na przykład pięściarz zaprezentował umiejętności piłkarskie i trzeba przyznać, że na zielonej murawie poradziłby sobie zapewne nie gorzej niż w ringu.

 

@thekdway @jamie_velocity

A video posted by Anthony Joshua (@anthony_joshua) on Oct 25, 2016 at 5:47am PDT

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: