SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Anthony Joshua - Władimir Kliczko NA ŻYWO. O której walka? Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Anthony Joshua - Władimir Kliczko NA ŻYWO. O której walka? Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

29.04.2017, godz. 17:17
Anthony Joshua, Władimir Klitschko, Kliczko, Ważenie
Anthony Joshua i Władimir Kliczko podczas ważenia foto: AP

Anthony Joshua - Władimir Kliczko NA ŻYWO. Walka Joshua - Kliczko LIVE w Internecie. Gala bokserska w Londynie na Wembley ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Przyszłość kontra przeszłość. Umięśniony młodzian, idol brytyjskiej publiczności czy legenda światowych ringów? Kto zdominuje wagę ciężką i zgarnie tytuły mistrza świata federacji IBF, WBA oraz IBO? Gdzie transmisja w TV z walki Anthony Joshua vs Władimir Kliczko? O której sama walka Joshua - Kliczko?

Anthony Joshua - Władimir Kliczko NA ŻYWO. Walka Joshua - Kliczko LIVE w Internecie. Gala bokserska w Londynie na Wembley ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków w historii wagi ciężkiej. Przepis na pojedynek idealny. Z jednej strony Władimir Kliczko. Gigant z Ukrainy. Niepokonany przez jedenaście kolejnych lat. Dominator. Na dodatek wracający na ring po niemal dwóch latach przerwy i sensacyjnej porażce z Tysonem Furym. Zraniony, ale wciąż zmobilizowany. Efekty ciężkich treningów pokazał na ważeniu. 109 kilogramów wnosił ostatnio na wagę osiem lat temu.

Z drugiej Joshua. W ringowym świecie - młodzian. 27-letni mięśniak. Idol Wielkiej Brytanii. Dwumetrowy niszczyciel, z którym tylko Dominic Breazeale wytrzymał siedem rund. Siedemnastu innych uzbierało razem 36 trzyminutowych potyczek. W komplecie kończąc walkę "na deskach".

Fachowcy nie mają wątpliwości. Ten pojedynek nie potrwa dwunastu rund. Skończy się szybciej. Obaj panowie cios mają potężny. Kliczko, jeśli przegra, pewnie zakończy karierę. Joshua? - Jeśli przegram, nic się nie stanie - twierdzi sam Brytyjczyk. I jeszcze raz Kliczko: - Ta noc będzie moja. Który z nich ma rację?

Anthony Joshua - Władimir Kliczko NA ŻYWO. Transmisja w TV

Gala w Londynie, z walką Joshua - Kliczko rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00. Transmisja w TV w Polsacie Sport. Walka Joshua - Kliczko od 22:45!

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: