SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Anthony Joshua zdradził, co powiedział Kliczce. Mocne słowa!

Anthony Joshua zdradził, co powiedział Kliczce. Mocne słowa!

05.05.2017, godz. 10:54
Anthony Joshua, Władimir Kliczko, boks
foto: EAST NEWS

Brytyjski sport jeszcz długo będzie żył walką Anthony Joshua - Władimir Kliczko, która odbyła się w minioną sobotę. Idol publiczności na Wembley w jedenastej rundzie znokautował doświadczonego rywala. W połowie starcia sam jednak znalazł się pod ścianą i był o włos od porażki. Po kilku dniach zdradził, co powiedział przeciwnikowi w trakcie kryzysu i trzeba przyznać, że były to bardzo mocne słowa.

Walka Anthony Joshua vs Władimir Kliczko przejdzie na zawsze do historii boksu. W sobotę na Wembley obaj zawodnicy dali prawdziwy popis pięściarstwa, a szala zwycięstwa co chwilę przechylała się na korzyść to jednego, to drugiego. Ostatecznie, w jedenastej rundzie, Brytyjczyk zdołał znokautować urodzonego na Ukrainie przeciwnika. Joshua jednak w szóstej rundzie sam był o krok od porażki. Dopadł go kryzys, a Kliczko raz po raz okładał go mocnymi ciosami. Przedstawiciel gospodarzy był nawet liczony.

Wydawało się, że starcie wkrótce się zakończy i ręce w geście triumfu do góry wzniesie Władimir Kliczko. Anthony Joshua zdołał jednak przetrwać kryzysową rundę i po ochłonięciu w narożniku wrócił na odpowiednie tory. Kibice, którzy walkę oglądali w telewizji, szybko wyłapali, że AJ mówił coś do rywala w szóstej odsłonie starcia. - Powiedziałem do niego, że jeśli pozwoli przetrwać mi tę rundę, to go rozp***. Odpowiedział mi, że mnie znokautuje. To była ringowa rozmowa - zdradził Anthony Joshua.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: