SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Artur Szpilka bardzo ostro o "Masie": Gwałcił, napadał i wymuszał, a gra nawróconego

Artur Szpilka bardzo ostro o "Masie": Gwałcił, napadał i wymuszał, a gra nawróconego

07.11.2016, godz. 21:11
Artur Szpilka
foto: Eastnews

Artur Szpilka i Jarosław Sokołowski ps. "Masa" delikatnie mówiąc nie są dobrymi kolegami. Kilka miesięcy temu pięsciarz skrytykował byłego gangstera za nieprzychylne wypowiedzi pod adresem Andrzeja Gołoty, a teraz były członek tzw. gangu pruszkowskiego odpowiedział mu obraźliwym postem na Facebooku. "Szpila" nie pozostał dłużny i ostro stwierdził, że "Masa gwałcił, napadał i wymuszał, a gra nawróconego". Zobaczcie mocny komentarz 27-latka!

Wszystko zaczęło się w kwietniu, gdy "Masa" w ostrych słowach wypowiedział się o Andrzeju Gołocie i wyzwał go na pojedynek. Wtedy w obronie kolegi po fachu stanął Artur Szpilka, który stwierdził, że Sokołowski to "obsrany gangster" i "zwykła gnida" (więcej TUTAJ). Od tamtej pory obaj nie darzą się specjalną sympatią i dali temu wyraz po raz kolejny.

Wszystko zaczęło się od wpisu i obraźliwego obrazka, jakie na swój profil na Facebooku wrzucił "Masa".

Na odpowiedź Szpilki nie trzeba było długo czekać. Pięściarz zareagował jednak nie na sam post Sokołowskiego, jak na prośby swoich kibiców o zareagowanie na powyższe zdjęcie. "Szpila" stwierdził, że nie zamierza odnosić się do "bzdetów wypisywanych na Facebooku" przez kogoś, kto był zwykłym gangsterem, w przeszłości "gwałcił, wymuszał i napadał, a gra nawróconego". Niedługo po publikacji post został usunięty przez Facebooka. A po całej tej sytuacji relacje Szpilki i Sokołowskiego raczej nie ulegną poprawie...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: