SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Artur Szpilka i jego stalowa pięść. Najlepsze nokauty [WIDEO]

Artur Szpilka i jego stalowa pięść. Najlepsze nokauty [WIDEO]

13.07.2017, godz. 18:08
Artur Szpilka
foto: Eastnews

W najbliższą sobotę 15 lipca nieopodal Nowego Jorku dojdzie do polskiej walki Artur Szpilka - Adam Kownacki. Dla pierwszego z pięściarzy będzie to powrót do ringu po ponad półtorarocznej przerwie. Czy 28-latek pokaże to, z czego słynął jeszcze jakiś czas temu, czyli efektowny styl i zabójczy cios? Zobaczcie najlepsze nokauty, jakimi w swojej karierze mógł pochwalić się Artur Szpilka.

Artur Szpilka nie ma tak dobrego bilansu jak jego najbliższy rywal. Adam Kownacki wygrał wszystkie piętnaście zawodowych walk, ale to 28-latek z Wieliczki mierzył się z silniejszymi rywalami. M.in. w pojedynku o mistrzostwo świata z Deontayem Wilderem, który sromotnie przegrał. Wcześniej jednak popularny "Szpila" imponował efektownym stylem, jaki prezentował w ringu, ale też potężnym ciosem, którym potrafił powalić nawet najtrudniejszych przeciwników.

Artur Szpilka stoczył dwadzieścia dwie zawodowe walki, a dwadzieścia razy okazywał się lepszy od rywali. Aż piętnaście z nich kończyło się przed czasem, a my postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym i przede wszystkim najskuteczniejszym akcjom polskiego pięściarza, które prowadziły go do zwycięstw.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: