SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Artur Szpilka OSTRO o MASIE: To zwykła gnida! Obsr... gangster

Artur Szpilka OSTRO o MASIE: To zwykła gnida! Obsr... gangster

10.04.2016, godz. 08:49
Adamek - Szpilka
Tomasz Adamek, Artur Szpilka foto:

Artur Szpilka skomentował prowokacyjne wypowiedzi gangstera Jarosława Sokołowskiego pseud. "Masa". Były członek mafii pruszkowskiej, a potem świadek koronny, w wywiadzie dla "Super Expressu" wyzwał Andrzeja Gołotę na pojedynek. - Spuszczę mu wpier..., jednej rundy nie wytrzyma - odgraża się "Masa". "To zwykła gnida. Obsr... gangster" - kpi z Sokołowskiego Artur Szpilka.

Kiedy Jarosław Sokołowski pseudonim "Masa" oskarżył Andrzeja Gołotę, że ten specjalnie przegrał z Michaelem Grantem, bokser pozwał gangstera do sądu. Ten dwa razy nie stawił się na rozprawę. Twierdzi, że chorował. Ale ledwie minął termin rozprawy, na którą Gołota przyleciał z USA, "Masa" porozmawiał z „Super Expressem”. - Mogę się lać z Gołotą! Wyzywam go na pojedynek! Nie przetrwa nawet jednej rundy. Nie daję mu żadnych szans! Zmiażdżę go! - prowokuje były członek mafii pruszkowskiej.

Jarosław Sokołowski "Masa" chce się lać z Andrzejem Gołotą [WYWIAD]


Po tych słowach Sokołowskiego w środowsku bokserskim zawrzało. Wypowiedzi "Masy" skomentował też na Twitterze Artur Szpilka. Pięściarz wyśmiewa gangstera i nie przebiera w słowach. "To zwykła gnida", "obrs... gangster", "szkoda w ogóle czytać te bzdury" - pisze "Szpila".

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: