SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Artur Szpilka sam złożył sobie życzenia urodzinowe. Czego pragnie pięściarz?

Artur Szpilka sam złożył sobie życzenia urodzinowe. Czego pragnie pięściarz?

13.04.2017, godz. 14:09
Artur Szpilka
foto: Instagram

Artur Szpilka w środę 12 kwietnia skończył dwadzieścia osiem lat. Jeden z najlepszych polskich pięściarzy z tej okazji naturalnie otrzymał masę życzeń. Kolejne złożył sobie sam. Kto jak nie on w końcu wie, czego potrzebuje? Okazuje się, że największe pragnienie "Szpili" ma związek ze sportem.

Artur Szpilka ostatnią swoją walkę stoczył w styczniu ubiegłego roku. Wtedy to doznał ciężkiego nokautu w starciu z Deontayem Wilderem. Od tego czasu "Szpila" nie wszedł do ringu, a ostatnio publicznie narzekał na problemy z zakontraktowaniem następnego przeciwnika. Portal interia.pl podał, że jego promotor Andrzej Wasilewski powiedział, że pięściarz do sportu może wrócić w czerwcu i zmierzy się z Dominikiem Breazeale'em.

W środę 12 kwietnia Polak obchodził swoje dwudzieste ósme urodziny. Życzenia słali wszyscy - zarówno rodzina, jak i fani za pośrednictwem portali społecznościowych. Również sam zainteresowany postanowił życzyć sobie. "Co mam powiedzieć. Życzę sobie szybkiego powrotu na ring z bardzo dobrym zawodnikiem" - napisał na Facebooku.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: