SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Artur Szpilka w końcu wróci na ring? Znamy kolejnego kandydata do walki

Artur Szpilka w końcu wróci na ring? Znamy kolejnego kandydata do walki

16.05.2017, godz. 15:19
Artur Szpilka
foto: EAST NEWS

Artur Szpilka wciąż czeka na swój powrót do ringu. Wydaje się, że w końcu pięściarz będzie miał okazję do stoczenia walki w swojej wadze. Mateusz Borek poinformował na swoim Twitterze, że "Szpila" ma skrzyżować rękawice z Adamem Kownackim. Pojedynek ma odbyć się 15 lipca w Nowym Jorku. Oby ta walka została dopięta.

Pierwotnie Artur Szpilka miał walczyć z Dominikiem Breazeale. Jednak Amerykanin wycofał się ze swoich deklaracji pomimo tego, że początkowo wykazywał chęć stoczenia boju z Polakiem. Sprawę na Twitterze dosadnie skomentował "Szpila", który już wyraźnie jest sfrustrowany faktem, że nie potrafi dopiąć żadnego pojedynku.

- Dziś trener mówi mi, że DB nie chce ze mną walczyć..., a jeszcze kilka dni temu chciał. Leszcze, same leszcze - napisał Szpilka.

Szybko pojawił się więc temat nowego przeciwnika. Przed szereg wyszedł Mateusz Borek - dziennikarz i promotor. Podał informację, że najprawdopodobniej rywalem "Szpili" będzie Adam Kownacki. Pojedynek miałby odbyć się 15 lipca na amerykańskiej ziemi w Nowym Jorku. Wciąż jednak trzeba czekać na potwierdzenie, czy rzeczywiście "Baby Face" będzie rywalem Szpilki? Ten zaczepnie skomentował, że Kownackiego może w ostatniej chwili rozboleć ząbek.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: