SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Artur Szpilka w... KSW?! "Gdyby pojawiła się fajna propozycja, to czemu nie"

Artur Szpilka w... KSW?! "Gdyby pojawiła się fajna propozycja, to czemu nie"

06.02.2017, godz. 17:50
Artur Szpilka
foto: Eastnews

Artur Szpilka w przyszłości powalczy dla federacji KSW? W rozmowie z portalem ringpolska.pl mówił, że na razie poważnie myśli o boksie, ale w żadnym wypadku nie wyklucza spróbowania sił w mieszanych sztukach walki. Jeśli pojawi się dobra oferta, poważnie się nad nią zastanowi.

W niedzielę pojawiła się sensacyjna informacja, że federacja KSW poważnie myśli o nawiązaniu współpracy z innym polskim bokserem wagi ciężkiej, Mariuszem Wachem. Zapytany o to Szpilka w rozmowie z ringpolska.pl przyznał, że nigdy się nad tym nie zastanawiał, ale Wach mógłby mieć problemy przez swoją "kołkowatość". - Ale siłę na pewno ma - dodał "Szpila".

Dziennikarz nie mógł przegapić okazji i zapytał Szpilkę o jego ewentualny występ w MMA. Co powiedział 27-latek? - Teraz na sto procent myślę o boksie, ale jakby się trafiła taka sytuacja, na przykład na Narodowym, to czemu nie. Z przyjemnością skopałbym komuś tyłek - wyjawił bokser, wyraźnie puszczając oczko w stronę federacji KSW, która organizuje następną galę właśnie na PGE Narodowym w Warszawie.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: