SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Artur Szpilka w ogniu krytyki! Mięso potraktował jak worek treningowy [WIDEO]

Artur Szpilka w ogniu krytyki! Mięso potraktował jak worek treningowy [WIDEO]

09.02.2017, godz. 20:46
Artur Szpilka trenuje jak Rocky
Artur Szpilka trenuje jak Rocky foto: Facebook

Artur Szpilka wykorzysta każdą okazję na trening, nawet wizytę u rzeźnika! Polski pięściarz pochwalił się na Facebooku filmem, na którym trenuje jak legendarny Rocky. Wiszące mięso posłużyło mu za worek treningowy. Część internautów nie może mu tego wybaczyć...

Artur Szpilka czerpie inspiracje od najlepszych i choć Rocky Balboa jest tylko postacią filmową, to jego legenda na stałe weszła do świata boksu. Fani pięściarstwa uwielbiają serię filmów z Sylvestrem Stallone, a "Szpila" najwyraźniej najbardziej ceni sobie jedną z metod treningowych Rocky'ego. Gdy Polak trafił do chłodni w rzeźni, postanowił odtworzyć filmowe ćwiczenie. Bił wiszącą na haku sztukę mięsa.

Po zamieszczeniu tego filmu w sieci Szpilka spotkał się z potężną krytyką! Obrońcy zwierząt natychmiast skrytykowali boksera w ostrych słowach: "Jesteś jeb****! Te zwierzęta miały z pewnością większy mózg i empatię niż Ty... Miarą człowieczeństwa jest SZACUNEK do zwierząt." - to tylko jeden z negatywnych wpisów, jakie pojawiły się na Facebooku Szpilki.

Więcej było jednak komentarzy broniących boksera, który ich zdaniem nie zrobił niczego złego: "A co mają obrońcy praw zwierząt do mięsa już po uboju ? Przecież żywej mućki nie okładał;)". Internauci z większym poczuciem humoru i dystansem żartowali, że "Szpila" ubija kotlety na obiad.

Szpilka szybko zareagował na krytykę i jak zwykle nie przebierał w słowach: "Kur**. Ludzie to dla beki mięso moje i co w tym złego ja pier****...." - bronił się bokser.

Rocky VII

A video posted by Artur Szpilka (@artur_szpilka) on Feb 8, 2017 at 5:41am PST

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: