SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Artur Szpilka w życiowej formie przed powrotem! "Spokojnie z nim wygram" [ZDJĘCIE]

Artur Szpilka w życiowej formie przed powrotem! "Spokojnie z nim wygram" [ZDJĘCIE]

22.12.2016, godz. 21:20
Artur Szpilka
foto: Instagram

Artur Szpilka zdecydował pochwalić się swoją nienaganną sylwetką. Bokser wrócił już do treningów i zdaje się być w życiowej formie. Mówi się, że już w lutym powalczy z... dwumetrowym Amerykaninem, co potwierdza na Twitterze. Po zobaczeniu jego najnowszego zdjęcia jesteśmy pewni, że Polak jest gotowy do powrotu na ring. Efekty treningów Szpilki są powalające!

Artur Szpilka wrzucił na swój instagramowy profil selfie w lustrze. Brzmi zabawnie, ale uwierzcie - po zobaczeniu tego zdjęcia poczujecie jedynie podziw i szacunek dla pracy boksera.

Polski pięściarz ostatni raz walczył 16 stycznia. Został wtedy ciężko znokautowany przez Amerykanina Deontay'a Wildera, który już 25 lutego zmierzy się z pretendentem do tytułu mistrza WBC, Andrzejem Wawrzykiem podczas gali WBC w Birmingham w amerykańskim stanie Alabama. Po wielu zdrowotnych komplikacjach, takimi jak uraz ręki i długa rehabilitacja, Szpilka wrócił do treningów.

Amerykańskie media podają, że polski bokser również wystąpi na gali w Birmingham! Według przypuszczeń ma on walczyć z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata IBF Dominikiem Breazeale. Wiadomość o takiej walce brzmi niezwykle ciekawie, ponieważ Breazeale to prawdziwe wyzwanie. Walka młodego, powracającego po porażce Szpilki z doświadczonym, ogromnym Breazealem byłaby prawdziwym hitem! Polak potwierdził plotki i jest pewnien wygranej

 

 

Wyrzeźbione ciało i wzrok pięściarza to prawdopodobnie sygnał dla całego bokserskiego świata - Szpilka wraca silniejszy! A kiedy dokładnie powróci na ring? Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie walki!

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Artur Szpilka (@artur_szpilka) 21 Gru, 2016 o 8:31 PST

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: