SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Bernard Hopkins wyleciał z ringu po potężnych ciosach! Brutalny nokaut [WIDEO]

Bernard Hopkins wyleciał z ringu po potężnych ciosach! Brutalny nokaut [WIDEO]

18.12.2016, godz. 13:32
Bernard Hopkins
Siergiej Kowaliow i Bernard Hopkins (listopad 2014 rok) foto: EAST NEWS

Legendarny Bernard "Kat" Hopkins krótko przed 52. urodzinami miał w wielkim stylu zakończyć karierę. Pożegnanie z ringiem wypadło rzeczywiście spektakularnie, ale nie tak, jak Amerykanin to sobie wymarzył. W 8. rundzie starcia z Joe Smithem Hopkins po kilku potężnych ciosach rywala wyleciał z ringu! Zobaczcie brutalny nokaut, mamy dla Was WIDEO.

Joe Smith niedawno sprawił sensację, nokautując Andrzeja Fonfarę. I teraz znów zaskoczył. Bernard Hopkins to mistrz defensywy. Nigdy wcześniej nie przegrał przed czasem. Jednak w pożegnalnej walce został upokorzony. W 8. rundzie po potężnych ciosach Smitha wypadł przez liny i spadł z dużej wysokości. Nie był w stanie wrócić na ring. Żalił się, że został wypchnięty (niesłusznie) i że w wyniku upadku skręcił nogę i nie może chodzić. Sędzia ogłosił zwycięstwo 27-letniego Smitha
"Kat" obiecywał, że po tej walce odejdzie na emeryturę. Ale nie odszedł, on wyleciał! W karierze zawodowej wygrał 55 pojedynków, 8 przegrał, a 2 zremisował. Zobaczcie efektowny koniec kariery Hopkinsa.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: