SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Boks: Maciej Sulęcki - Michi Munoz NA ŻYWO w TV. Gala w Zakopanem STREAM

Boks: Maciej Sulęcki - Michi Munoz NA ŻYWO w TV. Gala w Zakopanem STREAM

08.04.2017, godz. 19:22
Maciej Sulęcki
Maciej Sulęcki foto: Super Express

Walka Maciej Sulęcki - Michi Munoz NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Sprawdź, gdzie dostępny będzie STREAM ONLINE LIVE z gali w Zakopanem. W sobotę Polak zadebiutuje w nowej kategorii wagowej. Dotychczas niepokonany pięściarz jest faworytem starcia z Meksykaninem. Gdzie NA ŻYWO oglądać walkę Sulęcki - Munoz i transmisję TV z gali w Zakopanem?

Nie da się ukryć, że faworyt starcia Maciej Sulęcki - Michi Munoz jest tylko jeden. Polak dotychczas jest niepokonany na zawodowych ringach - wygrał wszystkie dwadzieścia trzy walki, z czego osiem przez nokaut. Na początku lutego Polak uznał, że waga średnia nie jest dla niego odpowiednia i zmienił ją na super półśrednią. Musiał zbić parę kilogramów, ale piątkowe ważenie pokazało, że nie miał z tym żadnych problemów i spokojnie zmieścił się w limicie na konfrontację z Meksykaninem.

Maciej Sulęcki jest bardzo zdeterminowany, by osiągnąć sukces. W kilku wywiadach podkreślał, że jego celem jest pas mistrza świata. Pięściarz znad Wisły już teraz myśli o poważnych wyzwaniach i wie, że musi swoich przeciwników zdominować. Taki plan ma także na walkę z Munozem. Oprócz wymienionej dwójki na ringu w Zakopanem pojawią się między innymi Krzysztof Kopytek, Przemysła Zyśk, Robert Świerzbiński czy Przemysław Runowski.

Gala w Zakopanem, na której odbędzie się walka Maciej Sulęcki - Michi Munoz, odbędzie się w sobotę 8 kwietnia. Transmisja TV NA ŻYWO na Polsacie Sport Fight od godziny 19:00 i Polsacie Sport od godziny 20:00. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE ze starcia Sulęcki - Munoz.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: