SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Były mistrz świata w boksie zaatakowany przez sąsiadów... mieczami!

Były mistrz świata w boksie zaatakowany przez sąsiadów... mieczami!

24.10.2016, godz. 18:22
Denkaosan Kaovichit
foto: EAST NEWS

Były mistrz świata w boksie Denkaosan Kaovichit nie jest chyba specjalnie lubiany przez swoich sąsiadów. Ostatnio wdał się z nimi w kłótnię, która zakończyła się tym, że emerytowany pięściarz został zaatakowany... mieczami! Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Denkaosan Kaovichit to pochodzący z Tajlandii były mistrz świata w boksie. W przeszłości posiadał pas czempiona organizacji WBA w kategorii muszej, a po zakończeniu kariery został trenerem. Trudno jednak powiedzieć, by wiódł spokojny żywot, szczególnie mając na uwadze wydarzenia, do jakich doszło nie tak dawno z jego udziałem.

Otóż już od pewnego czasu Kaovichit miał problem z sąsiadami, którzy narzekali na jego psa. Gdy w weekend wracał do domu wdał się w awanturę z dwoma sąsiadkami, a do kłótni dołączyli też mężczyźni mieszkający obok byłego boksera. W pewnym momencie okazało się, że mają w rękach miecze, którymi zaatakowali tajskiego czempiona. Ten zaczął uciekać, ale potknął się i został szybko dogoniony.

Niestety nie udało mu się uniknąć ciosów bronią białą. Został odwieziony do szpitala z poważnymi ranami ciętymi dłoni i głowy, ale na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. O kłótni z sąsiadami będzie jednak zapewne pamiętał do końca życia, bo napastnicy niemalże całkowicie odcięli mu jednego palca! Co prawda lekarze przyszyli go z powrotem, ale nie wiadomo, czy kiedykolwiek Kaovichitowi wróci pełna sprawność w dłoni. Jak widać na jego przykładzie nie warto wdawać się w konfikty z sąsiadami. Czasem trzeba im po prostu odpuścić...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: