SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Chcesz być ring girl? Tyle zarobisz za jeden wieczór pracy [GALERIA]

Chcesz być ring girl? Tyle zarobisz za jeden wieczór pracy [GALERIA]

17.02.2017, godz. 21:14
KSW 31 Ring Girls
KSW 31 Ring Girls foto: Materiały prasowe

Dowiedzieliśmy się ile zarabiają ring girls podczas gal sportów walki. Wszystko za sprawą Uli Toczko. Już 25 lutego na gali boksu w Szczecinie blondwłosa piękność będzie zagrzewała do boju pięściarzy, na czele z Krzysztofem Zimnochem i Mike'iem Mollo. Okazuje się jednak, że jej zespół jest niekompletny i wciąż szuka chętnych. W ogłoszeniu zamieściła nie tylko wymagania, lecz także wynagrodzenie.

Ula Toczko to znana w całym kraju trenerka fitness. Ciężkie treningi na siłowni pięknie wyrzeźbiły jej ciało. Jest to atutem podczas gal sportów walki, na których pełni rolę ring girl. Jej zespół będzie zagrzewał do boju pięściarzy podczas najbliższej imprezy w Szczecinie, która odbędzie się 25 lutego. Na ringu zobaczymy między innymi Krzysztofa Zimnocha i Mike'a Mollo. Nie znamy jednak wszystkich pięknych pań, które będą towarzyszyć im na arenie.

W związku z tym Toczko postanowiła zamieścić na Instagramie ogłoszenie. Oprócz wygórowanych wymagań - 168-172 cm wzrostu, wysportowanej sylwetki, biustu w rozmiarze przynajmniej "C" czy pracy przed dużą publicznością - dowiedzieliśmy się także ile zarabiają ring girls. "Wynagrodzenie 600-800 zł, zwrot dojazdu i nocleg zapewniony" - napisała piękna Ula na portalu społecznościowym.

 

Ponawiam ogloszenie Szukam 2 super Ring Girl, na Gale w Szczecinie 25.02, wymagania - wrost 168/172cm, wysportowana sylwetka, biust min C, umiejetnosc porusznia sie na szpilkach, umiejetnosc pracy przed duza publicznoscia. Strój Bikini I szpilki, na walke wieczoru sukienki koktajlowe , wynagrodzenie 600-800zl, zwrot dojazdu I nocleg zapewniony Zgloszenia wraz z numerem tel I zdjeciami pogladowymi sylwetki bez Retuszu, prosze kierowac w wiadomosci prywatnej Dziewczyny w bikini ☺️☺️☺️ #ringgirl #ringgirls #polsatboxingnoght #bodybuilding #fitgirl #fitnessmotivation #fitnessgoals #polsihgirl #botki #jesien #bodygoals #nails #bodymachine #blondiegirl #blondie #polishgirl #Poland #womeningym #fitnessbody #girlwithsixpack #fitblondie #fitbarbie #polishfitnessgirl #bodybuilding #bodybuilder #bikinifitness #bodytransformation #bodyfitness

A post shared by Urszula Elżbieta Toczko (@ula.toczko) on Feb 17, 2017 at 2:35am PST

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: