SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks CYGAN wpadł w ręce policji! Dawid K. na czele grupy przestępczej?

CYGAN wpadł w ręce policji! Dawid K. na czele grupy przestępczej?

01.06.2016, godz. 13:50
Policja zatrzymała 18 osób
foto: Policja

Dawid K. , pseudonim CYGAN, w rękach policji! Bokser został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji w Lublinie. Usłyszał już zarzuty kierowania grupą przestępczą i trafił do aresztu na trzy miesiące. To nie pierwszy konflikt z prawem popularnego pięściarza.

CBŚP zatrzymało 35-letniego Cygana w Lublinie. Według policji Dawid K. był jednym z szefów zorganizowanej grupy przestępczej, która legalizowała skradzione samochody! Dostał również zarzuty wyłudzania podatku VAT i prania brudnych pieniędzy. Mieli zalegalizować 15 aut, w tym BMW i Audi skradzione na terenie Niemiec i Belgii. Gang kierowany przez boksera miał w sumie wyłudzić 11 milionów złotych. Łącznie zatrzymano w tej sprawie 18 osób. Cygan najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie czekał na proces.

To nie pierwszy konflikt z prawem Dawida K. W 2011 roku został skazany na 2,5 roku więzienia za czerpanie korzyści z nierządu. Miał prowadzić trzy agencje towarzyskie oraz handlować amfetaminą! Na wolność wyszedł w 2014 roku, wrócił do ukochanego boksu. W zeszłym roku próbował popełnić samobójstwo, ale lekarzom udało się go uratować.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: