SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Dariusz Michalczewski sprzedaje mieszkanie. Cena? Prawie 3 mln złotych! [ZDJĘCIA]

Dariusz Michalczewski sprzedaje mieszkanie. Cena? Prawie 3 mln złotych! [ZDJĘCIA]

21.01.2017, godz. 09:10
Mieszkanie Dariusza Michalczewskiego na sprzedaż
Mieszkanie Dariusza Michalczewskiego na sprzedaż foto: Otodom.pl

Jeśli zawsze marzyliście o zakupie pięknego mieszkania gwiazdy sportu to teraz macie na to szansę! Były mistrz świata w boksie Dariusz "Tiger" Michalczewski postanowił wystawić swój apartament na sprzedaż. Za piękne mieszkanie w Gdańsku trzeba jednak zapłacić prawie 3 miliony złotych! Są chętni?

W kwietniu 2015 roku dziennikarze portalu trojmiasto.pl odwiedzili rodzinne mieszkanie Dariusza Michalczewskiego z kamerą (LINK). Po obejrzeniu wideo i zdjęć nie można mieć żadnych wątpliwości, że to właśnie apartament byłego boksera został wystawiony na sprzedaż. Ogłoszenie zamieszczono w internetowym serwisie nieruchomości otodom.pl.

Przepiękne mieszkanie na osiedlu "Nadmorski Dwór" w Gdańsku można kupić za "jedyne" 2 800 000 zł. Nowoczesny, znakomicie wystrojony apartament ma 180 m2. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z ogłoszenia. Trzeba przyznać, że mieszkanie robi ogromne wrażenie!

Można się zastanawiać, dlaczego akurat teraz "Tiger" zdecydował się na taki krok. Czy ma to związek z aferą, która miała miejsce pod koniec 2016 roku? Wtedy w jego domu interweniowała policja. Michalczewski miał zwyzywać i uderzyć swoją żonę. Późniejsze badania wykazały, że 48-latek był pod wpływem alkoholu. Na dodatek w domu znaleziono woreczek z kokainą. Sprawa jest w toku.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: