SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Dariusz Michalczewski zatrzymany. W jego mieszkaniu znaleziono KOKAINĘ!

Dariusz Michalczewski zatrzymany. W jego mieszkaniu znaleziono KOKAINĘ!

22.12.2016, godz. 22:00
Dariusz Michalczewski
Dariusz Michalczewski foto: AKPA

Z policyjnych badań wynika, że biały proszek z domu Dariusz Michalczewskiego to kokaina. Były bokser został zatrzymany w wyniku  interwencji gdańskiej policji, wezwanej w związku z hałasami i awanturą domową w mieszkaniu gwiazdy. Burda okazała się niczym w porównaniu ze znaleziskiem kilku porcji narkotyku. Dariusz Michalczewski znalazł się w poważnych tarapatach!

Jak donosi reporter RMF FM Kuba Kaługa, Dariusz Michalczewski pozostanie do jutra w policyjnej izbie zatrzymań. Sytuacja byłego boksera skomplikowała się po tym, jak policjanci znaleźli w jego mieszkaniu "biały proszek". Po zbadaniu substancji okazało się, że to nic innego jak kokaina!

Z pewnością nie będą to dla niego miłe Święta. Michalczewski do jutra zostanie w izolacji, później najprawdopodobniej usłyszy zarzuty i razem z adwokatem zacznie sądową walkę. Rodzinnej atmosferze nie pomagają również plotki i domysły mówiące o tym, że interwencję policji wezwał nie kto inny, jak żona pięściarza - Barbara Imos. Kobieta w romowie z "Faktem" stanowczo zaprzecza i zapewnia, że w ich małżeństwie nie ma miejsca na przemoc.

Dariusz Michalczewski został aresztowany wczoraj wieczorem. Interwencja miała miejsce w jego mieszkaniu w Gdańsku. Ostatnie 24 godziny to prawdziwy koszmar byłego pięściarza.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: