SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks David Haye trenuje na jachcie za 34 miliony dolarów! [ZDJĘCIA]

David Haye trenuje na jachcie za 34 miliony dolarów! [ZDJĘCIA]

09.02.2017, godz. 13:43
David Haye trenuje na jachcie
foto: Instagram

Już na początku marca w Londynie David Haye zmierzy się w walce z mistrzem świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. Można byłoby się spodziewać, że 36-latek wylewa siódme poty na treningach. Nic bardziej mylnego. Haye zajęcia bokserskie traktuje jako przerywnik w relaksie na wartym 34 miliony dolarów jachcie.

David Haye 4 marca stoczy pojedynek z Tonym Bellewem. Rywal 36-letniego Brytyjczyka to obecny mistrz świata kategorii junior ciężkiej federacji WBC, a pojedynek z "Hayemakerem" będzie jego pierwszym w wadze ciężkiej. Stawka starcia to punkty rankingowe. Do walki pozostał niecały miesiąc, więc kibice mogą przypuszczać, że obaj pięściarze wylewają siódme poty na salkach treningowych. O ile w przypadku debiutanta w królewskiej kategorii jest to zgodne z prawdą, o tyle Haye chyba niezbyt sumiennie przykłada się do zajęć.

Pięściarz więcej bawi się niż trenuje. A warunki do rozrywki ma idealne. Wraz z trenerem Shane'em McGuiganem trafił na jacht u wybrzeża Miami. Łódź warta 34 miliony dolarów wyposażona jest we wszystko, co potrzebne do wypoczynku. Haye wraz ze szkoleniowcem gra w koszykówkę i zażywa kąpieli w jacuzzi. Wydaje się, że treningi bokserskie zajmują ze wszystkich zajęć pięściarza najmniej czasu...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: