SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Dziewczyna Szpilki OSTRO o zamachach w Brukseli: I gdzie te krzykliwe mordy, co mnie wyzywały?!

Dziewczyna Szpilki OSTRO o zamachach w Brukseli: I gdzie te krzykliwe mordy, co mnie wyzywały?!

22.03.2016, godz. 16:04
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk na wakacjach w Turcji
foto: Facebook

Kamila Wybrańczyk, ukochana Artura Szpilki, już jakiś czas temu ostro wypowiedziała się na temat uchodźców na Facebooku i przez niektórych użytkowników została za takie poglądy ostro skrytykowana. W obliczu tragicznych zamachów w Brukseli temat jednak powrócił, a partnerka polskiego pięściarza znów uaktywniła się w mediach społecznościowych - Gdzie te krzykliwe mordy, co ostatnio mnie wyzywały?! - pytała retorycznie na swoim profilu na Facebooku.

Kilka tygodni temu Kamila Wybrańczyk wsparła Mariusza Pudzianowskiego, który publicznie dał wyraz swojej frustracji związanej z rosnącym problemem dotyczącym uchodźców. Ukochana Artura Szpilki apelowała, by wreszcie otworzyć oczy i trzeźwo spojrzeć na tę kwestię, ale jej zdanie nie spodobało się wielu internautom i została przez niektórych ostro skrytykowana za takie poglądy.

Ukochana Artura Szpilki ostro o uchodźcach: To BYDŁO! Otwórzcie oczy!

Dziś rano w Brukseli miały miejsce tragiczne zamachy terrorystyczne, i choć tożsamość sprawców nie jest jeszcze znana, to Wybrańczyk już wie, kto jest za nie odpowiedzialny. Po raz kolejny nawiązała więc do tematu uchodźców, a także skrytykowała tych internautów, którzy obrażali ją pod poprzednim wpisem.

- Macie swoją tolerancje ...ostatnio mądrale pisaliście u mnie pod postem, że należy im sie szacunek bo uciekają od wojny! Może teraz coś skomentujecie? No gdzie te krzykliwe mordy co ostatnio mnie wyzywały, ze nie jestem tolerancyjna, ze brak we mnie empatii? ...Multi-Kulti...pokojowe nastawienie imigracji? No widać właśnie ...Angela Merkel otworzyła puszkę Pandory... AMEN! (pisownia oryginalna) - dobitnie skomentowała na swoim profilu na Facebooku. Ma rację?

Macie swoją tolerancje ‼️‼️ ...ostatnio mądrale pisaliście u mnie pod postem, że należy im sie szacunek bo uciekają od...

Opublikowany przez Kamila Wybrańczyk na 22 marca 2016
autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: