SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Dziewczyna Artura Szpilki w wiosennej kreacji. Seksowne ZDJĘCIE Kamili Wybrańczyk

Dziewczyna Artura Szpilki w wiosennej kreacji. Seksowne ZDJĘCIE Kamili Wybrańczyk

12.04.2016, godz. 13:20
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk na wakacjach w Turcji
foto:

Dziewczyna Artura Szpilki w ostatnich miesiącach zasłynęła tym, że wspierała Mariusza Pudzianowskiego w problemie dotyczącym uchodźców. Po zamachach w Brukseli napisała ponownie, co myśli, a także odpowiedziała na krytyczne słowa pod jej adresem. Jednak teraz Kamila Wybrańczyk zamieściła na portalu społecznościowym zjawiskowe zdjęcie, na którym prezentuje się w pięknej wiosennej sukience. Internauci są wręcz zachwyceni.

O Kamili Wybrańczyk zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, kiedy w ostrych słowach wyraziła się na temat uchodźców, za co została ostro skrytykowana. Nie wszystkim przypadły do gustu jej poglądy, wszak ten temat budzi wiele emocji wśród społeczeństwa. Apelowała, żeby otworzyć oczy i trzeźwo spojrzeć na tą kwestię.

Po tragicznych zamachach w Brukseli po raz kolejny nawiązała do tematu imigrantów oraz skrytykowała tych internautów, którzy obrażali ją pod poprzednim postem.

Zobacz: Dziewczyna Szpilki OSTRO o zamachach w Brukseli: I gdzie te krzykliwe mordy, co mnie wyzywały?!

Jednak teraz pochwaliła się rzeczą znacznie przyjemniejszą, także dla oka. Dziewczyna Artura Szpilki zamieściła na swoim profilu społecznościowym zdjęcie, na którym prezentuje się w iście wiosennej sukience. Trzeba przyznać, że wygląda znakomicie i patrząc na ta fotografię z utęsknieniem będziemy czekali w końcu na wiosenną pogodę i promienie słońca.

󾌳󾌳󾌳

Opublikowany przez Kamila Wybrańczyk na 11 kwietnia 2016
autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: